Sorry but currently it is not possible to buy digital and physical goods at once.

Pelham Grenvill Wodehouse, čte Miloň Čepelka : Strýc Dynamit

Release date 16.11.2020
Package type CD package
Medium / qty CD - MP3 / 1
Price in eshop
349 CZK w/ VAT
IN STOCK delivered in 3 days
pcs
Artist Miloň Čepelka, Pelham Grenvill Wodehouse
EAN 8594072274206

"P. G. Wodehouse - Strýc Dynamit / čte Miloň Čepelka / Humor | Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 7 hodin 53 minut
Lord Ickenham, v mládí zvaný „poděs“ ničí nervy širokému okolí a pranic si z toho nedělá. Vždyť přece nechce nic jiného než šířit kolem sebe lásku!
Ještě štěstí, že anglický spisovatel P. G. Wodehouse se příliš neohřál v povolání bankovního úředníka, ale brzy se začal věnovat žurnalistice a vlastnímu psaní. Za více než sedmdesátiletou kariéru napsal desítky románů a povídek, jež nepřestávají těšit a bavit milovníky typického wodehouseovského humoru, nápaditých gagů a překvapivých zápletek. Hlavním hrdinou románu Strýc Dynamit je Lord Ickenham, v mládí zvaný „poděs“, který ničí nervy všem lidem ve svém okolí a pranic si z toho nedělá. Vždyť přece jeho životním cílem je šířit kolem sebe lásku! Někdo se při tom zamiluje, jiný v sobě objeví nečekanou odvahu, další dostane za vyučenou... a jeden policajt spadne do rybníka. Příhody Lorda Ickenhama vypráví osobitě a s nadhledem sobě vlastním herec Divadla Járy Cimrmana – Miloň Čepelka.
"
 

  Get info about new releases and discounts in your email!
Send

Bontonland.cz 

 

Copyright © 2019 Bontonland.cz. All rights reserved