Sorry but currently it is not possible to buy digital and physical goods at once.

Jaromír Nohavica : Jarek Nohavica a přátelé

Release date 28.02.2014
Package type CD package
Medium / qty CD+DVD / 3
Performer Jaromír Nohavica
Price in eshop
314 CZK w/ VAT původní cena: 349 CZK sleva: 10%
IN STOCK delivered in 3 days
pcs
Artist Jaromír Nohavica, Ewa Farna
EAN 8594159499911

Nový hudební počin Jaromíra Nohavici a jeho přátel bere dech, aneb originální živé 2CD a DVD jaké byste od Nohavici vůbec nečekali!

Exkluzivní dárek svým fanouškům připravil nejprodávanější interpret u nás v podobě luxusního záznamu unikátního koncertu, který zavíral dvacátý ročník legendárního festivalu Noc plná hvězd v Třinci. V průběhu více než pětihodinového koncertu se Jarek představil jednak jako interpret svých nejsilnějších písní, které vkusně rozdělil do hudebních dárků dle charakteru a nálady (milostné písně, písně pro děti, kuplety, vážné atd.), ale i ve zcela netradičních a nečekaných
spojení.

Jarek zpívá z rockovou kapelou Doga písně, které otextoval, na lidovou notu si notuje s kapelou Górole, tzv. ,,po našemu zpívá s gorolgrassovou partou Blaf a nevynechá ani polštinu společně s Ewou Farnou. 

Závěrečné Ódualajne alias Hymna HC ocelářů Třinec s velkou dávkou improvizace na pódiu a sborovým zpěvem všech aktérů včetně více než deseti tisíc spokojených fanoušků jen potvrzuje neskutečnou oblibu, ryzí lidovost a všeobjímající talent této velké osobnosti naší scény.

2CD a DVD Jarek Nohavica a přátelé obsahuje 28 písní dokazujících, že nejsilnější stránkou Nohavicových písní je jejich živá prezentace. Třinecký festivalový koncertní maraton je zcela výjimečným počinem v kariéře Jarka Nohavici, jaký se už nebude opakovat a je logickým uzavřením triády CD a DVD „Doma“, CD a DVD „Jarek v Lucerně“ a 2CD a DVD „Jarek Nohavica a přátelé“. Již teď je jasné, že půjde opět o aspiranta na nejprodávanější album roku
2014!!!

More music and videos from Jaromír Nohavica
  Get info about new releases and discounts in your email!
Send

Bontonland.cz 

 

Copyright © 2019 Bontonland.cz. All rights reserved